Reduced price! BioTech Usa Hydro Whey 1816g View larger

BioTech Usa Hydro Whey 1816g

Nowy

Czysty hydrolizowany izolat białka serwatkowego z bardzo wysoką zawartością białka, dodatkowym chlorowodorkiem argininy, bez laktozy i glutenu.

More details

BioTech Usa

169,00 zł tax incl.

-60,00 zł

229,00 zł tax incl.

This product is no longer in stock

 • Chocolate & Nut
 • Tropical Fruits

 

 • W jednej porcji (25g.):  23.5g. białek + 5g. BCAA z dodatkiem argininy HCl, funkcjonalnego aminokwasu
 • Wyjątkowo duża zawartość białka, aż 92%
 • Przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej, zdrowych kości, jak również do wzrostu masy mięśniowej
 • Szybsza regeneracja potreningowa
 • Wyjątkowo szybka i łatwa wchłanialność
 • Bardzo niska zawartość tłuszczu i węglowodanów
 • Wysokiej jakości produkt białkowy BEZ LAKTOZY i BEZGLUTENOWY !
 • Przyjemne i różnorodne smaki
 • Kremowa konsystencja

Hydrolizowany izolat białka serwatki (WPH) jest łatwostrawnym i częściowo hydrolizowanym białkiem w formie proszku. Podczas hydrolizy wykorzystywane są specjalne enzymy rozbijające łańcuchy białek na krótsze peptydy, co skutkuje szybszym trawieniem i wchłanianiem danej formuły. Hydrolizowane białka są mniej uczulające niż inne białka i dlatego są powszechnie stosowane w suplementach białkowych i formułach żywnościowych produkowanych na potrzeby medyczne.

Laktoza, znana także jako “cukier mleczny” jest węglowodanem złożonym, stanowiącym ok. 2-3% suchej masy mleka. Laktoza jest nam potrzebna gównie w okresie niemowlęcym, dlatego nie jest rzadkością, że w okresie dorosłym twój organizm nie produkuje laktazy, enzymu odpowiedzialnego za rozbicie laktozy, co z kolei jest przyczyną jej nietolerancji. Dzisiaj niemal 75% populacji światowej cierpi z powodu nietolerancji laktozy. W procesie produkcji laktoza jest oddzielana od serwatki podczas wieostopniowej ultrafiltracji oraz procesu filtracji krzyżowej. Otrzymujemy więc bardzo czysty, łatwostrawny i łatwo rozpuszczalny izolat białka serwatki (whey protein isolate - WPI), będący jeszcze czystszą wersją koncentratu białka serwatki (whey protein concentrate - WPC) i podstawowym składnikiem hydrolizowanego izolatu białka serwatkowego  (hydrolysed whey protein isolate - WPH), zawierającego jeszcze mniejszą ilość węlowodanów i tłuszczów.

Białko jest najważniejszym budulcem twojego ciała, źródłem składników odżywczych, zbudowanym z aminokwasów produkowanych przez nasz organizm i dostarczanych ze źródeł zewnętrznych, które należy uzupełniać codziennie, aby zapewnić zdrowie swojemu organizmowi. Wspomaga utrzymanie masy mięsniowej gdy trenujesz oraz wspomaga codzienną dietę. Gdy regularnie trenujesz, chcesz zwiększyć masę mięśniową oraz z wiekiem, twój organizm wymaga większej ilości białek. Szybkim, praktycznym i efektywnym sposobem na dostarczenie organizmowi białek jest suplementacja; wystarczy białko w proszku , shaker, trochę wody lub mleka. Proszek białkowy jest łatwostrawny i w przeciwieństwie do konsumpcji dużej ilości mięsa, nie powoduje zakwaszania. Proszek białkowy można pozyskać z mleka, jak również ze źródeł zwierzęcych, roślinnych lub ich połączenia. Jego wchłanianie może przebiegać szybko (30-40 minut), umiarkowanie (1-2 godziny) lub wolno (ponad 2 godziny).

Jeżeli chcesz wyłonić absolutnego mistrza wśród produktów białkowych w proszku, nagroda oczywiście powędruje do ... Hydro Whey Zero, który jest czysty jak śnieg i szybki jak błyskawica! Hydro Whey Zero jest hydrolizowanym izolatem białka serwatki, o 92% zawartości białka, który wskutek hydrolizacji doładuje twoje mięśnie z prędkością światła, zapewniając praktycznie natychmiastowe uzupełnienie aminokwasów. Nie zawiera laktozy, glutenu, ani dodatkowrgo cukru. Hydro Whey Zero zawiera bardzo mało węglowodanów i tłuszczu, nie zatrzymuje wody, co czyni go dobrym wyborem w trakcie przygotowań, a nawet podczas zawodów. Dodatek aminokwasów przyczynia się do szybszej regeneracji i zmniejszenia bolesności mięśni.

Najczystszy proszek białkowy dla najbardziej wymagających w osiąganiu najlepszych rezultatów

  Dawkowanie:

  Zmieszaj 25g. Hydro Whey z 200ml-250ml wody.

  Dni treningowe: 1 porcja rano, 1 porcja do posiłku potreningowego

  Dni nietreningowe: 1 porcja rano

  Delivery methods Name Time of delivery Price
  InPost Paczkomaty InPost Paczkomaty 48h - 72h Free!
  InPost Kurier InPost Kurier 1 Free!
  Ups Standard Ups Standard 24h Free!
  Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie Free!
  InPost Paczkomaty - Pobranie InPost Paczkomaty - Pobranie 48h - 72h Free!
  InPost Kurier - Pobranie InPost Kurier - Pobranie 24h - 48h Free!
  Ups Standard - Pobranie Ups Standard - Pobranie 1 dzień roboczy Free!

  * With any purchase over 150,00 zł free delivery!

  Accessories