Poradnik dla aktywnych
,,Bo w życiu trzeba mieć plecy” , najlepiej własne i szerokie, a nie ma lepszego ćwiczenia na rozwinięcie tej partii mięśniowej niż podciąganie...
Pompki są tak banalnym, a jednocześnie ćwiczeniem o tak olbrzymich możliwościach ich kombinacji, że nie starczy jednego wpisu na blogu, by wyczerpać ten temat...
Każdy, kto pracował nad zrzuceniem tkanki tłuszczowej, wie jak bardzo powolny i uciążliwy bywa ten proces. Właśnie dla takich osób powstały specjalne suplementy, nazywane spalaczami tłuszczu, których zadaniem jest przyspieszenie tego procesu, pozwalając na szybsze i łatwiejsze osiągnięcie oczekiwanych efektów. Aby preparaty te były skuteczne, ich skład powinien być dokładnie opracowany, a zawarte w nich substancje najwyższej jakości, o udowodn
Odżywki przedtreningowe są coraz chętniej spożywane – nie tylko przez profesjonalistów, lecz także przez osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze sportem. Stosowane są przede wszystkim po to, by móc wykonać trening na najwyższych obrotach.
Odpowiednia podaż wysokojakościowego i pełnowartościowego białka jest bardzo istotna dla wszystkich osób zaangażowanych w uprawianie różnych dyscyplin sportowych – szczególnie siłowych. Jest ono podstawowym budulcem komórek mięśniowych w organizmie, lecz nie tylko.
Osoby uprawiające sport – czy to zawodowcy, czy pasjonaci – coraz częściej korzystają z odpowiedniej dla nich suplementacji. Na rynku znaleźć można najróżniejsze preparaty, odpowiednie zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem, jak i tych bardzo zaangażowanych w aktywność fizyczną.

Zdrowy zastrzyk energii

Opublikowano
Często bywa tak, że sportowcy bez odpowiedniej suplementacji borykają się z utratą energii, siły i chęci do wykonywanych ćwiczeń. Jest to dosyć częste uczucie, przez które musiał przejść prawie każdy, kto zaczął swoją przygodę ze sportem. Jednakże, istnieje dobre i skuteczne rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w przypadku każdego!
Glutamina jest jednym z najważniejszych aminokwasów egzogennych, które niezbędne są do budowy białek w ustroju. Posiada ona wiele właściwości prozdrowodnych, chociażby takich jak: wspieranie układu immunologicznego, regeneracja jelit, a nawet pomoc w przyspieszeniu procesu gojenia się ran.
Wyświetlam 1 do 8 z 29 (1 stron)