Poradnik dla aktywnych
Każdy, kto pracował nad zrzuceniem tkanki tłuszczowej, wie jak bardzo powolny i uciążliwy bywa ten proces. Właśnie dla takich osób powstały specjalne suplementy, nazywane spalaczami tłuszczu, których zadaniem jest przyspieszenie tego procesu, pozwalając na szybsze i łatwiejsze osiągnięcie oczekiwanych efektów. Aby preparaty te były skuteczne, ich skład powinien być dokładnie opracowany, a zawarte w nich substancje najwyższej jakości, o udowodn
Odżywki przedtreningowe są coraz chętniej spożywane – nie tylko przez profesjonalistów, lecz także przez osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze sportem. Stosowane są przede wszystkim po to, by móc wykonać trening na najwyższych obrotach.
Odpowiednia podaż wysokojakościowego i pełnowartościowego białka jest bardzo istotna dla wszystkich osób zaangażowanych w uprawianie różnych dyscyplin sportowych – szczególnie siłowych. Jest ono podstawowym budulcem komórek mięśniowych w organizmie, lecz nie tylko.
Osoby uprawiające sport – czy to zawodowcy, czy pasjonaci – coraz częściej korzystają z odpowiedniej dla nich suplementacji. Na rynku znaleźć można najróżniejsze preparaty, odpowiednie zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem, jak i tych bardzo zaangażowanych w aktywność fizyczną.

Zdrowy zastrzyk energii

Opublikowano
Często bywa tak, że sportowcy bez odpowiedniej suplementacji borykają się z utratą energii, siły i chęci do wykonywanych ćwiczeń. Jest to dosyć częste uczucie, przez które musiał przejść prawie każdy, kto zaczął swoją przygodę ze sportem. Jednakże, istnieje dobre i skuteczne rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się w przypadku każdego!
Glutamina jest jednym z najważniejszych aminokwasów egzogennych, które niezbędne są do budowy białek w ustroju. Posiada ona wiele właściwości prozdrowodnych, chociażby takich jak: wspieranie układu immunologicznego, regeneracja jelit, a nawet pomoc w przyspieszeniu procesu gojenia się ran.
Monohydrat kreatyny to popularny suplement diety, który przynajmniej z nazwy znany jest dla wielu sportowców uprawiających trening siłowo-szybkościowy. Ten suplement jest inny niż wszystkie - efekt stosowania w dużej mierze zależy przede wszystkim od konkretnego dawkowania, które w tym przypadku ma niesamowicie istotne znaczenie. Dlatego przed samym zaczęciem przygody z tym związkiem należy zapoznać się z podstawowymi kwes...
Problem, który związany jest z gromadzeniem się wody pod skórą dotyczy wielu osób, które nie wiedzą jak sobie z tym poradzić. Jednak wywołuje on bezsenność, a ponadto sylwetka o wiele gorzej się prezentuje. Przyczyn, które doprowadzają do tego stanu jest wiele, a mało kto zdaje sobie z nich sprawę
Wyświetlam 1 do 8 z 27 (1 stron)