Antyoksydanty Jest 24 produktów.

Rola antyoksydantów w organizmie jest ogromna, odpowiadają one nie tylko za wygląd i proces starzenia się. Przeciwutleniacze hamują działanie wolnych rodników, które powodują wiele chorób takich jak: nowotwory, problemy sercowo-naczyniowe, cukrzycę. Chronią organizm przed stresem oksydacyjnym oraz zapobiegają schorzeniom neurodegeneracyjnymi.

Antyoksydanty to związki, które kształtują i wzmacniają odporność organizmu, pomagając w zwalczaniu wirusów i bakterii oraz uszczelniają naczynia krwionośne i błony śluzowe komórek. Źródłem tych ważnych związków są przede wszystkim produkty pochodzenia roślinnego. W dzisiejszej dobie, gdzie pośpiech jest nieodzownym elementem naszego życia, a zanieczyszczenia powietrza osiąga wysokie stężenie bardzo ważne jest aby dostarczyć organizmowi antyoksydantów w postaci suplementów diety.

Witaminy, które wykazują silne działanie przeciwutleniające to przede wszystkim witaminy C i E. Źródłem silnie przeciwutleniającym jest również selen, który ochrania kwasy nukleinowe przed uszkodzeniem. Dodatkową ochroną będzie również regularna suplementacja kwasem alfa-liponowym oraz koenzymem Q10, który jest składnikiem odżywczym, znajdującym się w każdej komórce naszego organizmu.

Wybierz witaminy i minerały dostosowane do Swoich potrzeb - Sprawdź naszą ofertę!

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów