Enzymy Trawienne 

Jest 18 produktów.

Enzymy trawienne - suplementy diety Aliness i inne

Enzymy przewodu pokarmowego jak sama nazwa wskazuje odpowiadają za trawienie białek, węglowodanów, tłuszczów czy laktozy w organizmie. W momencie gdy mamy obciążoną trzustkę czy jelita, narządy te wytwarzają naturalne enzymy trawienne w zbył małej ilości, co prowadzi do szeregu nieprzyjemnych dolegliwości takich jak wzdęcia, biegunka i nadmierne "odbijanie" po posiłku. Wystarczy jednak odpowiednia dawka suplementów, by przywrócić enzymy układu pokarmowego do normy, dlatego wśród asortymentu posiadamy produkty takie jak enzymy trawienne Aliness.

Enzymy trawienne białek – ich rola

Enzymy pokarmowe są niezbędne również w przypadku gdy, ktoś długotrwale stosował dietę np. bez mięsa, wtedy organizm przestaje wytwarzać enzymy jelitowe, co prowadzi do zaburzenia trawienia. W momencie gdy w organizmie brakuje enzymów trawiennych tracimy zdolność wchłaniania przez jelita wszystkich składników odżywczych zawartych w pożywieniu, co naraża nasz organizm na powstawanie stanów zapalnych jak również obniża nasz układ odpornościowy. Jedynym wyjściem z sytuacji są enzymy trawienne – tabletki w postaci suplementów diety można także zakupić w FiT Muscle PL.

Najlepsze enzymy trawienne na odchudzanie

Tak więc najlepszą opcją na zadbanie o zdrowie jelit są enzymy na trawienie w formie suplementów, które w znacznym stopniu poprawią komfort życia i wzmocnią organizm. W naszym asortymencie znajdują się tabletki z enzymami trawiennymi pochodzące od zaufanych producentów, jak na przykład Aliness. Enzymy trawienne polskiej marki są bardzo skuteczne i uważane są za najlepsze enzymy trawienne w tabletkach na rynku. Wystarczy zobaczyć jak nasi klienci opisują enzymy Aliness. Opinie zawsze w pełni pozytywne, poświadczające działanie i znaczną poprawę trawienia.

Zadbaj o zdrowie swoich jelit - Wybierz najlepsze enzymy trawienne! Sklep FiT Muscle PL chętnie pomoże i indywidualnie dopasuje enzymy trawienne naturalne do Twoich potrzeb.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów