Inne Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  35,00 zł W magazynie

  Scitec Nutrition Lutein to idealna propozycja dla wszystkich osób mających problemy ze swoim wzrokiem. Suplement diety neutralizuje szkodliwe wolne rodniki i chroni nasze oczy przed niekorzystnym promieniowaniem UVA i UVB. Luteina zawarta w produkcie opóźnia wszelkie procesy starzenia się nie tylko siatkówki oka, ale także pozytywnie wpływa na naszą skórę.

  35,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  49,00 zł W magazynie

  Produkt jest wspaniałą kombinacją 6 aktywnych składników bazujących na popularnych kawowych ekstraktach, które dostarczają kwas chlorogenowy.Cholina przyczynia się do odpowiedniego metabolizmu lipidów. Jod bierze udział w produkcji hormonu tarczycy oraz przyczynia się do jej odpowiedniego funkcjonowania, pomaga również w normalnym metabolizmie związanym z...

  49,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  32,90 zł W magazynie

  Scitec Tryptophan to skuteczny i całkowicie naturalny antydepresant, który znacznie podwyższa poziom serotoniny w organizmie, której obniżony poziom jest podstawową przyczyną uczucia niepokoju i depresji, zmian nastroju i zachowania, zaburzeń snu oraz skłonności do uzależnień i objadania się.

  32,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  39,00 zł W magazynie

  Nowoczesna formuła i zaskakujące działanie – tak można opisać najnowszy suplement firmy Trec. Mowa o AshwaGandha 800, którego głównym źródłem jest wysokiej jakości ekstrakt zwany "indyjskim żeń-szeniem". Pomaga on w walce ze stresem oraz wspomaga pracę układu nerwowego.

  39,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów