Obniżka! Scitec Nutrition - Bcaa 6400 - 125tabs Zobacz większe

Scitec Nutrition - Bcaa 6400 - 125tabs

Nowy

Suplement diety Scitec Nutrition BCAA 6400 zawiera w swoim składzie kompleksowo dobraną mieszankę wszystkich najważniejszych aminokwasów rozgałęzionych. Błyskawicznie doda energii Twoim mięśniom i skutecznie skróci regenerację po treningową.

Scitec Nutrition

39,00 zł brutto

-7,00 zł

46,00 zł brutto

  • Niezbędne aminokwasy BCAA

  • Wysokie stężenie Aminokwasów

  • BCAA 6400 zawiera leucynę, izoleucynę i walinę w proporcji wynoszącej 2:1:1

Niezbędny dla Twoich mięśni!

Scitec Nutrition BCAA 6400 oferuje największe dostępne na rynku stężenie aminokwasów rozgałęzionych w jednej dawce. Posiada wszystkie niezbędne dla Twoich mięśni aminokwasy BCAA, które dobroczynnie działają na ich budowę i retencję. Składniki bezpośrednio wspomagają procesy syntezy protein i przyczyniają się do skrócenia okresu regeneracji mięśni. Specjalnie skonstruowana formuła suplementu BCAA 6400 zawiera leucynę, izoleucynę i walinę w proporcji wynoszącej 2:1:1, a wygodna forma do spożycia w postaci kapsułki umożliwia wygodną suplementację.

Niezastąpiony skład

Ponad połowa składu Scitec Nutrition BCAA 6400 to leucytyna, która jest jednym z najbardziej niezbędnych aminokwasów, należących do grupy BCAA. Bezpośrednio stymuluje syntezę protein w naszych mięśniach szkieletowych, a jej wysokie stężenie w organizmie jest oznaką występowania stanu anabolicznego. Sama leucytyna jest idealnym wspomagaczem podczas regeneracji mięśni i chroni wszystkie tkanki przed rozkładem. BCAA używane są przez mięśnie jako źródło energii podczas wykonywania intensywnych treningów. Więc jeżeli należysz do osób, które lubią stawiać sobie wysokie cele i dążyć do perfekcji – Scitec Nutrition BCAA 6400 jest doskonały dla Ciebie!

Spożywać jedną porcje dziennie (5 tabletek), przed lub po treningu oraz w dowolnym innym czasie np. przed snem.

Opakowanie:

125 tabletek

Ilość porcji w opakowaniu:

25

Porcja dzienna:

5 tabletek

Składniki aktywne

w porcji

*%RWS

L-leucyna

2240 mg

-

L-Izoleucyna

1120 mg

-

L-walina

1120 mg

-

*%RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Składniki: BCAA 2:1:1 w postaci granulatu, substancja wypełniająca (Celuloza mikrokrystaliczna, Talk, Koloidalny dwutlenek krzemu, Stearynian magnezu).

Produkty powiązane