BioTech Usa - MSM + Vitamin C - 150g Zobacz większe

BioTech Usa - MSM + Vitamin C - 150g

Nowy

BioTech Usa MSM + Vitamin C to produkt gwarantujący szybką regenerację pourazową naszych stawów i ścięgien. Skutecznie zmniejsza odczuwanie bólu i wspiera funkcjonowanie całego układu nerwowego. Produkt został wzbogacony o witaminę C, która wspomaga budowę kolagenu oraz prawidłowe funkcjonowanie kości, chrząstek, zębów, dziąseł i skóry.

BioTech Usa

29,00 zł brutto

35,00 zł za szt.

  • Cytryna

  • Zawiera Witamine C silny przeciwutleniacz
  • Wspiera funkcjonowanie układu nerwowego
  • Szybsza regeneracja pourazowa stawów
  • Zmniejsza dolegliwości bólowe

Efektywne działanie

Suplement diety BioTech Usa MSM + Vitamin C wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naszego układu nerwowego. Błyskawicznie zmniejsza uczucie zmęczenia i wyczerpania potreningowego, przyczyniając się do ochrony organizmu przed stresem oksydacyjnym na poziomie komórkowym. Już po pierwszym spożyciu możemy zauważyć efekty i chęć do zwiększenia intensywności treningu. Suplementacja produktem firmy BioTech Usa jest całkowicie bezpieczna i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Jedyny tak skuteczny skład

MSM + Vitamin C to połączenie niezawodnych składników, korzystnie wpływających na funkcjonowanie naszego organizmu. MSM to organiczny związek siarki, który naturalnie występuje w organizmie. Bierze czynny udział w tworzeniu struktury włókien kolagenu i zabezpiecza uszkodzone chrząstki przed działaniem wolnych rodników, zmniejszając uczucie bólu. Witamina C to jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy rozpuszczalnych w wodzie. Przyczynia się do powstawania kolagenu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstek, zębów i dziąseł. Skutecznie wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a ponadto redukuje zmęczenie i znużenie.

Zalecana dzienna porcja: 2g zmieszać z 200ml zimnej wody.

Opakowanie: 150 g
Ilość porcji w opakowaniu: 75
Porcja dzienna: 2 g
Składniki aktywne: w porcji *%RWS
Witamina C 1500 mg 1875%
MSM 350 mg -

*%RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Składniki: L-askorbinowy, MSM (methyl sulfonyl methane), dextrose, flavoring, sweetener (sucralose).

Produkt należy stosować regularnie i długofalowo.

Produkty powiązane