BioTech Usa - Creatine Ph-X - 210caps Zobacz większe

BioTech Usa - Creatine Ph-X - 210caps

Nowy

Suplement diety BioTech Usa Creatine pH-X został stworzony ze specjalnie zmodyfikowanych cząsteczek keratyny, co pozwoliło uzyskać odporność produktu na kwaśne środowisko panujące w naszym żołądku. Dzięki temu może bezproblemowo przejść przez układ pokarmowy i uwolnić wszystkie cenne składniki do tkanek mięśniowych.

BioTech Usa

65,00 zł brutto

65,01 zł za szt.

  • 100% przyswajalność!
  • Zwiększa siłe o 100%!
  • Nie zatrzymuje wody!
  • Nie powoduje żadnych skutków ubocznych!

Suplement wysokiej jakości

BioTech Usa Creatine pH-X błyskawicznie i w całości wchłania się do organizmu. Buforowana keratyna zawarta w produkcie nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych, w tym retencji wody. To całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu produkt, który przeznaczony jest dla sportowców dyscyplin siłowych, wytrzymałościowych oraz szybkościowo-siłowych. Nie powoduje niekomfortowych wzdęć i nie wymaga fazy ładowania. Zwiększa siłę naszych mięśni nawet o 200%, umożliwiając efektywne zwiększenie intensywności naszych treningów. Potrzebujesz mocy? Zainwestuj już dziś w BioTech Usa Creatine pH-X!

Warto go mieć!

Regularne stosowanie odżywki Creatine pH-X gwarantuje niewiarygodną siłę i moc podczas każdego treningu. Dzięki zmodyfikowanym cząsteczką kreatyny, produkt wchłania się do organizmu bez okresu ładowania, błyskawicznie rozpoczynając swoje działanie. Aktywne składniki zawarte w suplemencie BioTech Usa Creatine pH-X i związki kreatyny znajdują się w tkance mięśniowej, co sprawia, że produkt jest całkowicie kompatybilny z naszym ciałem i nie powoduje skutków ubocznych. W jego składzie nie znajdziemy niezdrowych składników i zbędnych ulepszaczy. Creatine pH-X to czysta moc i siła, która skutecznie napędza do działania.

Stosować 4-6 kapsułek Creatine pH-X dziennie. Rano zażyć dwie kapsułki na czczo.

Stosować dwie kapsułki 30 minut przed treningiem, a pozostałe 2 kapsułki 20 minut po treningu.

Wartość odżywcza 100 gram 4 kapsułki
Wartość energetyczna 66 kJ / 16 kcal 2,1 kJ / 0,5 kcal
Tłuszcz
w tym nasycone kwasy tłuszczowe
0 g
0 g
0 g
0 g
Węglowodany
w tym cukry
3,9 g
0 g
0,12 g
0 g
Białko 0 g 0 g
Sól 0,2 g 0,01 g
CreaBASE
w tym kreatyna
82,35 g
55,68 g
3063 mg
2071 mg

CreaBASE (formuła buforowanej kreatyny), maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, otoczka kapsułki (żelatyna, woda oczyszczona, barwniki: Czerwień Allura AC, błekit brylantowy FCF, dwutlenek tytanu, żółcień pomarańczowa FCF tartrazyna).

Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci

Produkty powiązane