Scitec Nutrition - Bcaa Xpress - 500g Zobacz większe

Scitec Nutrition - Bcaa Xpress - 500g

Nowy

Scitec Nutrition BCAA Xpress to jeden z najlepszych suplementów diety dostępnych na naszym rynku, który skupia w swoim składzie aminokwasy rozgałęzione w formie łatwo przyswajalnego proszku. Gwarantuje optymalne stężenie BCAA, l-leucyny, l-izoleucyny i l-waliny. Od tej pory suplementacja stanie się jeszcze większą przyjemnością!

Scitec Nutrition

95,00 zł brutto

  • Niezbędne aminokwasy BCAA
  • Wysokie stężenie Aminokwasów
  • Bcaa Xpress zawiera leucynę, izoleucynę i walinę w proporcji wynoszącej 2:1:1

Więcej siły = większa wytrzymałość!

Suplement diety Scitec Nutrition BCAA Xpress skutecznie przyspiesza proces syntezy białek w naszym organizmie oraz minimalizuje efekty występowania katabolizmu, dzięki czemu znacznie skraca się okres regeneracji komórek, wzmacnia wzrost siły i wytrzymałości organizmu. Aminokwasy rozgałęzione w BCAA Xpress są wyjątkowe i niezwykle niezbędne, ponieważ nasz organizm nie wytwarza ich oraz podczas powstającego stresu, takiego jak trening lub niewłaściwe odżywianie. W pierwszej kolejności są one używane przez mięśnie, dlatego tak ważna jest dodatkowa i regularna suplementacja.

Możesz więcej!

Zawarta w odżywce Scitec Nutrition - leucyna jest jednym z podstawowych aminokwasów, który należy do grupy BCAA. Skutecznie stymuluje syntezę białek mięśni poprzecznie prążkowanych oraz produkcję ludzkiego hormonu wzrostu i hamuje wydzielanie serotoniny. Serotonina jest hormonem, który jest odpowiedzialny za rozwój uczucia zmęczenia. Zahamowanie jej wydzielania sprawia, że możemy ćwiczyć dłużej i efektywniej! Aminokwasy rozgałęzione BCAA mają dobroczynny wpływ zarówno na przyrost masy, jak i siły mięśniowej oraz ogólną wydolność organizmu. BCAA Xpress umożliwi utrzymanie mocnej masy mięśniowej podczas wykonywanego wysiłku i diety niskokalorycznej, zwiększając Twoją siłę, wytrzymałość i wydolność.

Wersja bezsmakowa: Rozpuścić jedną porcję produktu w 250 ml wody lub innego napoju oraz dobrze wymieszać. Zaleca się pozostawić napój na chwilę w celu lepszego rozpuszczenia.

Spożywać przed, po lub w trakcie treningu oraz w dowolnym innym momencie dnia np. przed snem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Opakowanie:500 g
Ilość porcji w opakowaniu:100
Porcja dzienna:5 g
Składniki aktywne:w porcji*%RWS
L-Leucyna2500 mg-
L-Izoleucyna1250 mg-
L-Walina1250 mg-

*%RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Składniki: L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, Dekstroza, aromat (cola), regulator kwasowości (Kwas cytrynowy bezwodny), substancje słodzące (Sukraloza, Acesulfam K), barwnik (Karmel amoniakalno-siarczynowy)

Zaleca się pozostawić napój na chwilę w celu lepszego rozpuszczenia.

Produkty powiązane