Trec - Vitargo Electro Energy - 500g Zobacz większe

Trec - Vitargo Electro Energy - 500g

Nowy

Trec Vitargo Electro Energy to najlepsza odżywka węglowodanowa dostępna na naszym rynku. Skład został opracowany w taki sposób, by skutecznie i w zaskakująco szybkim tempie odbudowywać zapasy glikogenu.

Trec Nutrition

Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,00 zł brutto

  • Pomarańcza
  • Brzoskwinia

Nieziemski power!

Suplement diety renomowanej marki Trec w zaskakująco szybkim tempie uzupełnia wszelkie niedobory glikogenu. Zawarte w produkcie wysokojakościowe węglowodany są trawione bardzo powoli, dzięki czemu energia jest uwalniana stopniowo. Zgromadzenie dużych ilości tej substancji w organizmie umożliwia uzyskanie maksymalnej wydajności nawet podczas najbardziej intensywnego treningu siłowego lub wytrzymałościowego. Zapomnisz o uczuciu znużenia i braku motywacji. Vitargo Electro Energy już po pierwszej dawce zapewni Ci niesamowitego kopa do działania. Osiągniesz swój cel jeszcze szybciej, niż mogło Ci się wydawać. Chcesz się przekonać?

Najlepsza formuła węglowodanowa na rynku

Trec Vitargo Electro Energy zawiera wysokocząsteczkowe węglowodany o zaskakujących właściwościach. Podczas wszelkich badań wykazano, że nawet o 80% szybciej opuszczają nasz żołądek i 70% szybciej regenerują wszelkie zasoby glikogenu mięśniowego. Takiego produktu na rynku jeszcze nie było! Regularna suplementacja sprawi, że zasoby glikogenu zawsze będą uzupełnione, a Ty będziesz miał nieprzerwaną motywację do działania. Chcąc w bezpieczny dla siebie sposób uzupełnić wszelkie braki, zdecyduj się na preparat Vitargo Electro Energy i ciesz się jego zaskakującym, skutecznym działaniem!

 Zalecana dzienna porcja: