Scitec Nutrition - Tryptophan - 60caps Zobacz większe

Scitec Nutrition - Tryptophan - 60caps

Nowy

Scitec Tryptophan to skuteczny i całkowicie naturalny antydepresant, który znacznie podwyższa poziom serotoniny w organizmie, której obniżony poziom jest podstawową przyczyną uczucia niepokoju i depresji, zmian nastroju i zachowania, zaburzeń snu oraz skłonności do uzależnień i objadania się.

Scitec Nutrition

32,90 zł brutto

  • Niezbędny aminokwas
  • Poprawa samopoczucia
  • Lepsze skupienie i szybsza regeneracja

Nie daj się depresji!

L-Tryptofan zawarty w preparacie jest aminokwasem egzogennym, który bierze udział w syntezie melatoniny i serotoniny - dwóch hormonów regulujących nasz nastrój i reakcję na stres, które wchodzą w skład białek. Składnik ten musi być dostarczany wraz z pożywieniem. Nasz mózg wykorzystuje l-tryptofan do produkcji serotoniny, czyli neuroprzekaźnika potrzebnego do przenoszenia impulsów nerwowych z jednej komórki do drugiej. Brak serotoniny w organizmie powoduje depresję, bezsenność i inne zaburzenia umysłowe. Scitec Nutrition Tryptophan łagodzi stres, jest kojący dla Twojego serca. Skutecznie hamuje apetyt, umożliwiając regulację wagi. Dobroczynnie pływa na dobry, głęboki sen, który niezbędny jest do odpowiedniej regeneracji potreningowej.

Dlaczego jest taki skuteczny?

Scitec Nutrition Tryptophan w swoim składzie nie zawiera zakazanych substancji, zbędnych ulepszaczy i innych szkodliwych substancji. Jest łatwo przyswajalny przez nasz organizm, dzięki czemu w szybkim tempie zauważymy jego dobroczynne działanie. Suplement diety korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i znacznie podnosi jakość snu. Od tej pory nie musisz już obawiać się o stresujące sytuacje i apatię. Scitec Nutrition Tryptophan został stworzony właśnie dla Ciebie!

Należy stosować 1 kapsułkę dziennie tuż przed snem popijając wodą.

Opakowanie: 60 kapsułek
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Porcja dzienna: 1 kapsułka
Składniki aktywne: w porcji (1 kapsułka) *%RWS
L-tryptofan 500 mg -

*%RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Składniki: Granulowany L-tryptofan, żelatyna wołowa, barwnik (Dwutlenek tytanu)

L-Tryptofan może powodować senność!

Kobiety w ciąży lub karmiące piersią, jak również osoby przyjmujące leki antydepresyjne (np. środki z grupy SSRI lub MAOI) lub cierpiące na dolegliwości wątrobowe powinny skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania produktu!

PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI!

NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ, DZIENNEJ PORCJI DO SPOŻYCIA!

Produkty powiązane