Propharm - Pro Pure Creatine - 300g Zobacz większe

Propharm - Pro Pure Creatine - 300g

Nowy

Propharm Pro Pure Creatine dostarcza optymalną dawkę monohydratu kreatyny, która ma za zadanie gromadzić energię w mięśniach, a jej uwolnienie może nastąpić w dowolnym momencie. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną naszych mięśni, umożliwiając wykonywanie intensywnego wysiłku.

Propharm

59,00 zł brutto

69,00 zł za szt.

Zalety suplementacji

Pro Pure Creatine zawiera jedyną, tak czystą kreatynę najwyższej jakości, dostępną na naszym rynku. W błyskawiczny sposób zapewni wysoki przyrost siły, pobudzając nasze mięśnie do wzrostu, dodatkowo opóźniając redukcję białek. Rezultatem stosowania kreatyny Propharm jest poprawa wydolności organizmu, wzrost masy mięśni i produktywne treningi. To niezbędny i najsilniejszy składnik pozytywnie działający na przyrost czystej, pozbawionej tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej. Każde fizyczne wyzwania będą sprawiały wiele satysfakcji, a dzięki keratynie będziemy w stanie wykonać kilka dodatkowych serii, o których do tej pory, mogliśmy tylko pomarzyć.

Najlepszy skład

Głównym składnikiem Pro Pure Creatine jest monohydrat kreatyny w postaci proszku. To znakomite uzupełnienie diety osób wykonujących intensywną aktywność fizyczną. Dzięki zwiększeniu wydolności naszego organizmu możemy osiągnąć więcej niż dotychczas. Suplement nie zawiera zbędnych dodatków i uzupełniaczy, negatywnie wpływających na przyswajanie niezbędnych elementów. Jeżeli chcesz zwiększyć swoją wydolność podczas intensywnych treningów, przyspieszyć regenerację powysiłkową swoich mięśni oraz poprawić ich wytrzymałość, ten produkt jest właśnie dla Ciebie.

Rozpuścić jedną miarkę proszku (5g) z wodą lub sokiem. Spożywać 1-2 razy dziennie.

Stosować przez okres 4 tygodni, po czym należy zastosować 4 tygodniową przerwę.

Opakowanie:

300 g

Ilość porcji w opakowaniu:

60

Porcja dzienna:

5 g

Składniki aktywne:

w porcji

w 10 g

Monohydrat kreatyny

5 g

10 g

Składniki: monohydrat kreatyny

Kreatyna nie powinna być stosowana przez długi okres czasu.

Regularne stosowanie kreatyny może prowadzić do wzrostu wagi.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zastępstwo) zróżnicowanej diety. Zaleca się zdrowy styl życia i zrównoważoną dietę.

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Preparatu nie powinny stosować dzieci, młodzież i osoby z dysfunkcją nerek, również nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Produkty powiązane