Propharm - Pro Glutamina - 300g Zobacz większe

Propharm - Pro Glutamina - 300g

Nowy

Suplement diety Propharm Pro Glutamina to pełnowartościowy produkt, dostarczający optymalną dawkę L-glutaminy do organizmu. Ta z kolei jest wszechstronnym aminokwasem, posiadającym wiele skutecznych zastosowań.

Propharm

59,00 zł brutto

Dlaczego Propharm Pro Glutamina jest najlepsza?

Bo zawiera najlepszą L-glutaminę dostępną na rynku. Aminokwas ten skutecznie wspiera szereg procesów zachodzących w naszym organizmie m.in. stymuluje syntezę białek mięśniowych, przyczynia się do zwiększenia stężenia hormonów, usuwa równowagę kwasowo-zasadową oraz zbędnego amoniaku z organizmu. Co więcej, L-Glutamina sprawnie wspiera nasz układ odpornościowy, chroniąc nas przed chorobami.

Najlepsze składniki – skuteczne działanie

Propharm Pro Glutamina nie zawiera w swoim składzie zbędnych dodatków oraz wypełniaczy, dzięki czemu wprowadzamy do organizmu czystą L-Glutaminę. Brak substancji słodzących korzystnie wpływa na przyswajalność produktu. Dzięki wysokiej zawartości glutaminy w jednej porcji już po pierwszym zastosowaniu zauważymy diametralną różnicę. Stosowanie suplementu diety zapobiega uszkodzeniom tkanki mięśniowej i uzupełnia zapasy glutaminy w trakcie, jak i po treningu. Wszechstronne działanie produktu sprawia, że jest idealny dla wszystkich. Stosowanie Pro Glutaminy przed treningiem zabezpiecza nasz organizm przed katabolizmem i zwiększa zasoby energetyczne, a stosowanie po treningu, stymuluje wzrost i regenerację mięśni.

Rozpuścić jedną miarkę proszku (5 g) z wodą lub sokiem. Spożywać 1-2 razy dziennie

Opakowanie:

300 g

Ilość porcji w opakowaniu:

60

Porcja dzienna:

5 g

Składniki aktywne:

w porcji

*%RWS

L-glutamina

5 g

10 g

Składniki: L-glutamina

Nie należy spożywać powyżej 20g L-glutaminy dziennie.

Produkty powiązane