Pakiet Dieta Standard Zobacz większe

Pakiet Dieta Standard

Określenie odpowiedniej kaloryki

Optymalne ustawienie makroskładników

7-dniowy jadłospis

Rozpiska ogólnych zasad diety

Rozpiska suplementacji

170,00 zł brutto

Dobranie odpowieniej koloryki i podział makroskładników

Żadna dieta nie przyniesie satysfakcjonujących rezultatów bez wcześniejszej diagnozy stanu organizmu i dobrania składników dostosowanych do jego potrzeb. Omówimy znaczenie poszczególnych makroskładników i ich najlepszych źródeł pokarmowych.

 

Usunięcie pokarmów antyżywieniowych

Przeanalizujemy Twój dotychczasowy sposób odżywiania. Wyeliminujemy najczęściej popełniane błedy żywieniowe. Usuniemy z Twojej diety żywność która ogranicza bądź też uniemożliwia wykorzystanie składników odżywczych.

 

Uzupełnienie niedoborów pokarmowych

Szybki styl życia, intensywnie uprawiany sport lubią sprzyjać niedoborom ważnych składników w naszej diecie.Istotne jest prawidłowe dostarczenie z pożywieniem składników mineralnych, kwasów tłuszczowych i aminokwasów.

 

Rozpisanie Planu Żywieniowego na 7dni

Zaplanujemy i rozpiszemy Twój plan żywieniowy zgodnie z Twoimi założeniami i postawionymi celami. Przedstawimy ogólne zalecenia zdrowego żywienia oraz zwrócimy uwagę na podaż witamin i składników mineralnych.Plan żywieniowy oraz należąca do niego lista produktów spożywczych zostaną skomponowane indywidualnie dla Ciebie na podstawie Twoich osobistych upodobań.

 

Rozpisanie ogólnych zasad diety

Rozpisanie i dobór suplementacji

Podstawą profesjonalnej suplementacji jest indywidualne podejście do każdego klienta. Skomponowanie odpowiedniego zestawu suplementów wymaga przeanalizowania wielu informacji dotyczących organizmu, oraz wzięcia pod uwagę szeregu rozmaitych czynników np: rodzaj dyscypliny, stan zdrowia, tryb pracy i budowa ciała.

Wybierz dogodny i indywidualny pakiet dla Ciebie. Opłać za pomocą systemu przelewy24, po zanotowaniu wpłaty automatycznie odeślemy arkusz w formie do pobrania, wypełnij go sumiennie oraz odeślij na adres: dieta@fitmuscle.pl

Produkt wirtualny - darmowa dostawa