Informacje ogólne

Lista produktów producenta: Play Up

Play Up – Młoda firma produkująca suplementy, która postawiła na podstawy niezbędne w każdym treningu siłowym. Skupienie na podstawowych produktach jak białka, kreatyna oraz odżywki przedtreningowe. Taka koncentracja zaowocowała doskonałą jakością, którą Play Up oferuje w przystępnych cenach.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  59,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe połączenie tauryny, kofeiny wraz z witamina B6 powoduje, że formuła tego wyjątkowego suplementu, jakim jest Energetic Play Up nie zawiedzie żadnego wymagającego użytkownika siłowni, klubu fitness czydługodystansowego biegacza. Obliczony na porządny zapas energii, sprawdzi się w każdej wymagającej aktywności fizycznej.

  59,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  79,00 zł W magazynie

  Ten izolat WPI od firmy Play Up, to doskonały suplement białka w najlepszej jego postaci. Wysoka zawartość białka w jednej porcji poparte niepospolitym poziomem aminokwasów egzogennych czyni z tego produktu wiodący izolat na rynku odżywek. Szczególnie polecany osobom z wrażliwym układem trawiennym, z nietolerancją laktozy i glutenu.

  79,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  65,00 zł W magazynie

  Koncentrat białek serwatkowych WPC firmy Play Up to nowoczesny produkt, o pełnym aminogramie, który doskonale uzupełni każdą dietę w najwyższej jakości białko, którego utrzymanie na odpowiednim poziomie jest nie tylko czynnikiem utrzymującym masę mięśniową w okresie redukcji, ale i gwarantem rozbudowy suchej masy mięśniowej w okresie intensywnego treningu...

  65,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  89,00 zł W magazynie

  Najlepsze formy kreatyny zamknięte w super miksie od Play Up. Uzupełnione o witaminy i minerały stanowią podporę każdego treningu siłowego oraz innych aktywności fizycznych. To najlepiej z wszystkich przebadany suplement, który został przez Play Up dodatkowo okraszony premixem multiwitaminowym i wymieszany w takich proporcjach, które najlepiej podkreślają...

  89,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  75,00 zł W magazynie

  Dopadła Cię przedtreningowa stagnacja I zniechęcenie? Sięgnij po Play Up Preworkout!!! Ten suplement o niespotykanej mocy wprowadzi Cię natychmiast w stan gotowości i treningowej aktywności całego ciała. Play Up komponując ten preparat nie zapomniał o Twoim organizmie w trakcie wysiłku i poprzez dodanie do składników cytruliny, beta alaniny i kofeiny.

  75,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów