BioTech Usa - Wianabol - 90caps

Nowy

BioTech Usa Wianabol powstał z 44 kluczowych składników, z myślą o sportowcach płci męskiej, którzy oczekują skutecznego i gwałtownego zwiększenia poziomu testosteronu w organizmie, zwiększonego libido oraz efektywnego przyrostu tkanki mięśniowej pozbawionej tłuszczu.

BioTech Usa

79,00 zł brutto

80,00 zł za szt.

  • Zwiększa libiodo
  • Podnosi poziom testosteronu
  • Rewelacyjna kombinacja 44 kluczowych składników dla mężczyzn
  • Powoduje szybką i efektywną budowę muskulatury
  • Całkowicie naturalny - pomimo silnego działania nie powoduje skutków ubocznych!

Błyskawiczne działanie

Suplement diety BioTech Usa Wianabol nie zawiera w swoim składzie sterydów i zbędnych, niekorzystnych dla naszego zdrowia ulepszaczy. Działa skutecznie i błyskawicznie w naturalny i bezpieczny dla organizmu sposób. Specjalna kompozycja starannie wyselekcjonowanych i bezpiecznych elementów sprawia, że produkt nie powoduje swoim działaniem żadnych skutków ubocznych. Wianabol reguluje skład masy naszego ciała – zwiększając poziom czystej, pozbawionej tłuszczu tkanki mięśniowej, dodatkowo spalając zbędne zasoby tłuszczu. Systematyczne zażywanie polepsza absorbcję protein i gwarantuje błyskawiczną i efektywną budowę muskulatury.

Zacznij już dziś!

Ilość wytwarzanego przez organizm testosteronu obniża się wraz z wiekiem. Zbyt niski jego poziom powoduje drastyczny spadek energii, libido i przyczynia się do szybszego gromadzenia tkanki tłuszczowej w naszym ciele. Wianabol błyskawicznie podnosi poziom testosteronu, a tym samym skutecznie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego. Pozwala na zapomnienie o wszelkich problemach seksualnych, wzmagając apetyt na seks. BioTech Usa Wianabol to doskonały wybór dla każdego mężczyzny, który oczekuje znakomitych efektów i pięknie wyrzeźbionej muskulatury.

Dni treningowe: 1 porcja (1-2 kapsułki) dziennie

Dni nietreningowe: 1 porcja (1-2 kapsułki) dziennie

Składniki aktywne i tabela żywieniowa odżywki na masę dla sportowców Wianabol Biotech USA

 

substancje spulchniające (celuloza mikrokrystaliczna, fosforan dwuwapniowy), otoczka kapsułki (żelatyna), Steronitol LT (ekstrakt z Tribulus terrestris), Winstro-X (ekstrakt z kory muira puama, beta-sitosterol, lucerna, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, sproszkowanie pieczarki, ekstrakt z korzenia imbiru, ekstrakt z korzenia Harpagophytum procumbens, ekstrakt z owoców pieprzu Cayenne), kreatyna buforowana, ekstrakt z owoców Guarana, L-arginina HCL, alfa-ketoglutaran wapnia, Danabo-X (ekstrakt z owoców palmy sabałowej, proszek z palmy sabałowej, proszek z nasion ostropestu plamistego, ekstrakt z korzenia Panax ginseng, ekstrakt ze sproszkowanego korzenia Maca, ekstrakt z Bacopa monnnieri), woda oczyszczona, substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu), ekstrakt z korzenia kudzu, niacyna, ekstrakt z liści pokrzywy, ekstrakt z orzeszków cola, ANAsterol (ekstrakt ze spiruliny, 5-metylo-7-metoksy-izoflawon, ekstrakt ze szpinaku), zmielone nasiona lnu, lecytyna, ekstrakt z muszli małży zielonych, ekstrakt z Gymnema sylvestra, proszek z liści zielonej herbaty, ekstrakt z liści Ginkgo biloba, ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego, ekstrakt z czosnku, bioflawonoidy (ekstrakt z owocu Citrus aurantium), barwnik (pąs 4R), ekstrakt z lukrecji, barwnik (czarny tlenek żelaza), ekstrakt z trawy pszenicznej, sproszkowany owoc guarany, ekstrakt z Chlorella, koenzym Q10, ekstrakt z pestek winogron, likopen

Produkt do stosowania tylko przez mężczyzn.

Produkty powiązane