Scitec Nutrition - Citrulline Malate - 90caps Zobacz większe

Scitec Nutrition - Citrulline Malate - 90caps

Nowy

Scitec Nutrition Citrulline Malate to produkt, który powstał na bazie najwyższej jakości jabłczanu cytruliny, którego zastosowanie niesie za sobą ogromną ilość korzyści dla naszego organizmu. Zwiększa przepływ krwi w naszych mięśniach, co skutkuje ich lepszym odżywieniem oraz niesamowitą pompą treningową podczas każdej wykonywanej serii.

Scitec Nutrition

49,00 zł brutto

  • 3000 mg w jednej porcji
  • Idealnie pompuje mięśnie
  • Zwiększa wydolność organizmu
  • Przyczynia się do wzrostu regeneracji

Niezawodny kopniak energetyczny!

Suplement diety Scitec Nutrition Citrulline Malate cechuje się najwyższą jakością składników odpowiednią dawką zawartych substancji aktywnych, które gwarantują błyskawiczne i niezawodne działanie. Preparat wpływa na zwiększenie wytrzymałości, dzięki czemu możesz wydłużyć swoją serię i wykonać więcej powtórzeń, bez uczucia przemęczenia, zakwasów i bolesności mięśni. Dzięki regularnej suplementacji będziesz mógł w szybszym tempie osiągnąć swój wymarzony cel i zbudować pięknie wyrzeźbioną masę mięśniową, pozbawioną tkanki tłuszczowej!

Jak to działa?

Cytrulina w połączeniu z kwasem jabłkowym, tworzy jabłczan cytruliny, który jest głównym składnikiem suplementu Citrulline Malate. Cytrulina jest aminokwasem, który naturalnie możemy znaleźć w… arbuzach! Wiele białek zawiera cytrulinę i oba te składniki są kluczowymi związkami, które pośredniczą w cyklach metabolicznych. Suplementacja jabłczanem cytruliny jest popularna wśród sportowców i kulturystów, którzy stawiają sobie wysokie cele treningowe i zwiększają intensywność sesji. Jeżeli do tej pory nie miałeś styczności z tym produktem – właśnie nadszedł na to czas!

Suplementacja jabłczanem cytruliny jest popularna wśród sportowców i kulturystów którzy utrzymują ciężki reżim treningowy.

Zalecana dzienna porcja:  3 kapsułki na 60 minut przed rozpoczęciem treningu.

Opakowanie: 90 kapsułek
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Porcja dzienna: 3 kapsułki
Składniki aktywne: w porcji *%RWS
DL-jabłczan L-cytruliny 1:1 3000 mg -

*%RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Składniki: DL-jabłczan L-cytruliny 1:1, żelatyna wołowa, substancja przeciwzbrylająca (Stearynian magnezu), barwniki ( Dwutlenek tytanu, Czarny tlenek żelaza)

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Produkty powiązane