Trec Bcaa High Speed 300g Zobacz większe

Trec - Bcaa High Speed - 300g

Nowy

Produkt Trec BCAA High Speed zawiera doskonałe aminokwasy BCAA (czyli L-leucytynę, l-izoleucynę oraz L-walinę) w najlepszych, optymalnych ilościach i proporcjach, które są niezbędne do zapewnienia skuteczniej ochrony antykatabolicznej.

Trec Nutrition

54,90 zł brutto

  • Wiśnia & Grejfrut
  • Kaktus
  • Cytryna
  • Cola

  • Bardzo dobra rozpuszczalność i szybkość działania
  • Leucyna, izoleucyna i walina w proporcjach 2:1:1
  • Wysokiej klasy, czysty surowiec

Mistrzowski skład

Zawarte w suplemencie aminokwasy znacznie wzmocnią rozbudowę beztłuszczowej masy mięśniowej i zapewnią uzyskanie doskonałych efektów! Zwalcza katabolizm w mięśniach i regeneruje zasoby energetyczne w organizmie. Produkt zawiera aminokwasy BCAA w znakomitej proporcji 2:1:1, czyli 3000mg L-leucyny, 1500mg L-waliny i 1500mg L-izoleucyny w jednej porcji. To skład idealny, który umożliwi uzyskanie zadowalających efektów treningowych dla wszystkich sportowców dyscyplin siłowych oraz wytrzymałościowych. Jeżeli należysz do tej grupy, to zacznij już teraz regularną suplementację i przekonaj się o tym rewelacyjnym działaniu!

Najlepsza pomoc dla Twojego organizmu

Trec BCAA High Speed doskonale się rozpuszcza i idealnie przyswaja przez nasz organizm. W składzie nie znajdziemy żadnych ulepszaczy i zbędnych, zakazanych substancji, które mogłyby wywoływać wszelkie niepożądane efekty uboczne. Zastosowanie specjalnej technologii w czasie produkcji pozwoliło stworzyć produkt idealny o bardzo dobrej rozpuszczalności i doskonałym smaku. Regularna suplementacja pozwala lepiej chronić naszą tkankę mięśniową przed katabolizmem podczas wysiłku, daje większą wytrzymałość i umożliwia szybszy wzrost muskulatury.

Zalecana dzienna porcja:

W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami.

Jednorazową porcję preparatu ‒ 10 g (2 miarki) rozpuścić w 300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 1–2 porcji dziennie.

Opakowanie: 300 g
Ilość porcji w opakowaniu: 15
Porcja dzienna: 20 g
Składniki aktywne: w porcji w 10 g *%RWS
L-Leucyna 6000 mg 3000 mg -
L-Walina 3000 mg 1500 mg -
L-Izoleucyna 3000 mg 1500 mg -

*%RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Produkty powiązane