BioTech Usa - Bcaa 8:1:1 - 300g Zobacz większe

BioTech Usa - Bcaa 8:1:1 - 300g

Nowy

BioTech Usa BCAA 8:1:1 to wysokojakościowy preparat aminokwasowy na bazie BCAA, oparty na unikalnej proporcji 8:1:1. Produkt zawiera podwyższoną ilość l-leucyny, która decyduje o zwiększonej sile antykatabolicznej, a także anabolicznej.

BioTech Usa

75,00 zł brutto

  • Naturalny

  • Aminokwasy najwyższej jakości!
  • Zwiększona zawartość L-leucyny
  • Dodatkowo wzbogacone o szybko przyswajalne węglowodany
  • Najskuteczniejsza regeneracja!
  • Kiepska rozpuszczalność

Unikalna proporcja

Suplement diety BioTech Usa BCAA 8:1:1 jest doskonałą propozycją dla osób wymagających, poszukujących niezwykle skutecznego sposobu na zabezpieczenie swoich mięśni przed ich rozpadem (katabolizmem). Preparat pozytywnie wpływa na wszystkie procesy anaboliczne, co przekłada się na przyspieszenie przyrostów beztłuszczowej, mocnej masy mięśniowej. Wysokojakościowe aminokwasy BCAA są jednymi z 9 aminokwasów egzogennych, które są niezbędne dla naszego organizmu, który nie jest zdolny do ich samodzielnego. BCAA 8:1:1 renomowanej firmy BioTech Usa zawiera podwyższoną ilość leucyny.

Bezpieczny dla Twojego organizmu

BioTech Usa BCAA 8:1:1 zawiera bezpieczne i starannie dobrane składniki. W składzie nie znajdziemy węglowodanów, zbędnych ulepszaczy i zakazanych substancji. Dostarczenie aminokwasów rozgałęzionych do naszego organizmu sprawia, że zaczyna on wykorzystywać je jako główne źródło energii, jednocześnie chroniąc własną tkankę mięśniową. Zwiększony udział leucyny to jeden z kluczowych związków dla rozpoczęcia procesów syntezy białka. BCAA 8:1:1 doskonale się rozpuszcza i jest łatwo przyswajalny. Jeżeli zależy Ci na skutecznej rozbudowie swoich mięśni przy ich jednoczesnej ochronie przed katabolizmem – ten produkt jest właśnie dla Ciebie!

Dni treningowe: 1 porcja przed treningiem, 1 porcja po treningu

Dni nietreningowe: 1 porcja rano, 1 porcja w godzinach popołudniowych między posiłkami

Jedną porcję 5 g należy rozpuścić w 250 ml wody lub soku.

Zawartość opakowania odżywki: w porcji 5 gram
Wartość energetyczna: 20 kcal / 85 kJ
Białko 5 g
Węglowodany 0 g
Tłuszcz 0 g
Sól 0 g
Aminokwasy bcaa
w tym l-leucyna
w tym l-izoleucyna
w tym l-walina
5000 mg
4000 mg
500 mg
500 mg

L-leucyna (80%), L-izoleucyna (10%), L-walina (10%).

Produkt ze szczególnym przeznaczeniem dla sportów kulturystycznych.

Produkty powiązane